RE0402DRE0713KL
MFR.Part #
RE0402DRE0713KL
JLCPCB Part #
C851887
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS