RE0402DRE0712KL
MFR.Part #
RE0402DRE0712KL
JLCPCB Part #
C851882
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS