RE0201BRE073K09L
MFR.Part #
RE0201BRE073K09L
JLCPCB Part #
C20164501
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS