RE0201BRE071M1L
MFR.Part #
RE0201BRE071M1L
JLCPCB Part #
C4063146
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS