RC2512JK-7W6R8L
MFR.Part #
RC2512JK-7W6R8L
JLCPCB Part #
C723629
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS