RC2512JK-7W4R3L
MFR.Part #
RC2512JK-7W4R3L
JLCPCB Part #
C7038812
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS