RC2512JK-7W39RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W39RL
JLCPCB Part #
C7276714
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 39Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS