RC2512JK-7W36RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W36RL
JLCPCB Part #
C6639405
Description
-55℃~+155℃ 2W 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS