RC2512JK-7W100RL
MFR.Part #
RC2512JK-7W100RL
JLCPCB Part #
C876265
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS