RC2512JK-0733KL
MFR.Part #
RC2512JK-0733KL
JLCPCB Part #
C309615
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS