RC2512FK-7W150RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W150RL
JLCPCB Part #
C5721133
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS