RC2512FK-076R34L
MFR.Part #
RC2512FK-076R34L
JLCPCB Part #
C7276682
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS