RC2512FK-07340KL
MFR.Part #
RC2512FK-07340KL
JLCPCB Part #
C877971
Description
-55℃~+155℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS