RC2512FK-0722R1L
MFR.Part #
RC2512FK-0722R1L
JLCPCB Part #
C877867
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS