RC2010FK-07698RL
MFR.Part #
RC2010FK-07698RL
JLCPCB Part #
C877569
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS