RC2010FK-07619RL
MFR.Part #
RC2010FK-07619RL
JLCPCB Part #
C877543
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS