RC2010FK-0716K5L
MFR.Part #
RC2010FK-0716K5L
JLCPCB Part #
C877137
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS