RC2010FK-07120RL
MFR.Part #
RC2010FK-07120RL
JLCPCB Part #
C137066
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS