RC1218JK-07390KL
MFR.Part #
RC1218JK-07390KL
JLCPCB Part #
C876198
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS