RC1218FK-072K67L
MFR.Part #
RC1218FK-072K67L
JLCPCB Part #
C20164452
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS