RC1218FK-07105RL
MFR.Part #
RC1218FK-07105RL
JLCPCB Part #
C875908
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS