RC1218DK-0784R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-0784R5L
JLCPCB Part #
C4178984
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS