RC1210JR-079R1L
MFR.Part #
RC1210JR-079R1L
JLCPCB Part #
C875263
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS