RC1210JR-0782RL
MFR.Part #
RC1210JR-0782RL
JLCPCB Part #
C728413
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS