RC1210JR-077R5L
MFR.Part #
RC1210JR-077R5L
JLCPCB Part #
C137069
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS