RC1210JR-072M7L
MFR.Part #
RC1210JR-072M7L
JLCPCB Part #
C875229
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS