RC1210FR-10105RL
MFR.Part #
RC1210FR-10105RL
JLCPCB Part #
C6379093
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS