RC1210FR-0784K5L
MFR.Part #
RC1210FR-0784K5L
JLCPCB Part #
C875152
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS