RC1210FR-0760K4L
MFR.Part #
RC1210FR-0760K4L
JLCPCB Part #
C875080
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS