RC1210FR-0735K7L
MFR.Part #
RC1210FR-0735K7L
JLCPCB Part #
C874946
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS