RC1210FR-07121RL
MFR.Part #
RC1210FR-07121RL
JLCPCB Part #
C874691
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS