RC1206JR-7W82RL
MFR.Part #
RC1206JR-7W82RL
JLCPCB Part #
C5721005
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS