RC1206JR-7W4R7L
MFR.Part #
RC1206JR-7W4R7L
JLCPCB Part #
C2838665
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS