RC1206JR-1322KL
MFR.Part #
RC1206JR-1322KL
JLCPCB Part #
C4265778
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS