RC1206JR-106M2L
MFR.Part #
RC1206JR-106M2L
JLCPCB Part #
C7038665
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS