RC1206JR-079M1L
MFR.Part #
RC1206JR-079M1L
JLCPCB Part #
C246077
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS