RC1206JR-0782RL
MFR.Part #
RC1206JR-0782RL
JLCPCB Part #
C137110
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS