RC1206FR-7W499KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W499KL
JLCPCB Part #
C6757639
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS