RC1206FR-7W442RL
MFR.Part #
RC1206FR-7W442RL
JLCPCB Part #
C7336601
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS