RC1206FR-7W100KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W100KL
JLCPCB Part #
C309584
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS