RC1206FR-1336RL
MFR.Part #
RC1206FR-1336RL
JLCPCB Part #
C5862396
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS