RC1206FR-10560RL
MFR.Part #
RC1206FR-10560RL
JLCPCB Part #
C4135903
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS