RC1206FR-101M1L
MFR.Part #
RC1206FR-101M1L
JLCPCB Part #
C7336315
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS