RC1206FR-079M1L
MFR.Part #
RC1206FR-079M1L
JLCPCB Part #
C137220
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS