RC1206FR-0782K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-0782K5L
JLCPCB Part #
C488985
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS