RC1206FR-077K68L
MFR.Part #
RC1206FR-077K68L
JLCPCB Part #
C488950
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS