RC1206FR-0778R7L
MFR.Part #
RC1206FR-0778R7L
JLCPCB Part #
C326924
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS