RC1206FR-07698RL
MFR.Part #
RC1206FR-07698RL
JLCPCB Part #
C274041
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS