RC1206FR-0714KL
MFR.Part #
RC1206FR-0714KL
JLCPCB Part #
C274085
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS