RC1206FR-0713K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-0713K7L
JLCPCB Part #
C488637
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS